Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Strona główna Rekrutacje

Dlaczego Grupa Jaszpol

Jesteśmy jednym z największych dealerów wielomarkowych w Polsce z ponad 30 letnim doświadczeniem. Stale się rozwijamy. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marek: Renault, Dacia, Opel i Peugeot. W niedalekiej przyszłości planujemy ekspansję na rynku motoryzacyjnym poprzez wprowadzenie kolejnych marek do naszego portfolio.

Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, z którym można wiązać się na lata. 

 

Naszym motorem napędowym są ludzie

Za każdym osiągnieciem firmy stoją jej pracownicy. Stanowimy zgrany zespół, obecnie zatrudniamy ponad 180 osób. Ich zaangażowanie, potencjał i umiejętności stanowią klucz do wspólnego sukcesu. Stawiamy na ludzi dobrze zorganizowanych, z pasją i pomysłami, którzy są gotowi na podejmowanie nowych wyzwań. Cenimy współpracę, inicjatywę i otwarty umysł. Liczy się dla nas umiejętność pracy w zespole i profesjonalne podejście do powierzonych zadań. 

W pracy promujemy atmosferę szacunku, zaufania i wzajemnej pomocy. Dokładamy wszelkich starań, aby stwarzać pracownikom warunki sprzyjające dzieleniu się pomysłami i projektami. 

 

Rozwijamy się 

Firma rozwija się wtedy, gdy rozwijają się jej pracownicy. To właśnie dlatego doskonalimy umiejętności naszych pracowników, zapewniając im udział w szkoleniach i specjalistycznych kursach, budujących wiedzę i kompetencje. Nagradzamy zaangażowane i utalentowane osoby, których aktywność pozwala efektywnie realizować strategię firmy. 

Naszym pracownikom proponujemy:

- pakiet prywatnej opieki medycznej

- kartę multisport

- korzystne warunki ubezpieczenia na życie.

JASZPOL - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Renault i Dacia - Łódź Brukowa

ul. Brukowa 2,
91-341 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Łódź Przybyszewskiego

ul. Przybyszewskiego 176/178,
93-120 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Zgierz

ul. Łódzka 28,
95-100 Zgierz
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Opel - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 07 77 Sprawdź jak dojechać

Peugeot - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 08 88 Sprawdź jak dojechać