Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Strona główna o-nasO nas O nas O nas O nas

JESTEŚMY Z WAMI OD PONAD 33 LAT

Zaczęło się w Zgierzu, w 1989 roku. Właśnie wtedy, w czasach przemian ustrojowych i wielkiej prywatyzacji zrodziła się myśl o własnym biznesie a wspólnicy – Krzysztof Jaroszewicz i Halina Szpruch zadebiutowali otwierając spółkę - Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny „Jaszpol”.

 

NA PEWNO SAMOCHODY?

Początkowo asortyment był bardzo szeroki - sprzedawaliśmy części, narzędzia, oleje, farby czy gwoździe. Szybko więc podjęliśmy decyzję o specjalności jaką miał być rynek samochodowy. Po uzyskaniu autoryzacji na obsługę samochodów FSO i FSC Lublin, naprawialiśmy m.in.: Żuki i Nyski.

Jednak właściciele Grupy Jaszpol potrafili spojrzeć szerzej w przyszłość. W niedługim czasie postanowiili szukać kolejnej autoryzacji. Wybór padł na Renault. W 1991 r. podpisano umowę z niemieckim przedstawicielem marki, zaś rok później z polskim importerem. Tym sposobem samochody marki Renault stały się swoistym DNA Grupy Jaszpol i tak zapoczątkowana współpraca trwa do dziś.

 

O SALONACH

Pierwszy salon w Zgierzu miał powierzchnię kilkudziesięciu metrów kwadratowych i mieściły się tam zaledwie dwa samochody. W niedługim czasie postanowiliśmy poszukać możliwości rozwoju biznesu na terenie miasta wojewódzkiego. W 1997 roku otworzyliśmy pierwszy salon, przy ul. Brukowej. W 2003 r. w tej samej lokalizacji powstał serwis blacharsko-lakierniczy, a trzy lata później do oferty dołączyła marka Dacia. A tymczasem w zgierskim salonie zrobiło się naprawdę ciasno, dlatego w 2012  całkowicie go zmodernizowaliśmy.

Grupa Jaszpol od zawsze miała ambitne plany. Dlatego w 2015 roku rozszerzyła działalność o obiekty zlokalizowane przy ul. Przybyszewskiego . Ten zdecydowany ruch, sprawił, że Grupa Jaszpol jest obecnie największym autoryzowanym partnerem koncernu Renault i Dacia na Ziemi Łódzkiej.

To jednak nie wszystko! W 2021 roku Grupa Jaszpol otworzyła nowy salon na ul. Szparagowej, gdzie oferuje swoim klientom sprzedaż samochodów marek Opel i Peugeot, a także luksusowego DS’a. Poszerzając swoją ofertę, w Grupie Jaszpol nie zapominamy o usługach serwisowych dla naszych marek oraz serwisie blacharsko- lakierniczym dla wszystkich marek.

 

WARTOŚCI JASZPOL

Mimo trudnego czasu dla branży motoryzacyjnej Grupa Jaszpol nie zwalnia tempa i konsekwentnie, rok do roku, znajduje się w czołówce polskich dealerów.

O zadowoleniu naszych klientów świadczy chociażby wynik w Wielkim Teście Salonów organizowanym przez magazyn Auto Świat. W 2021 roku salony Grupy Jaszpol zdeklasowały konkurencję uzyskując maksymalną możliwą ocenę, wraz z tytułami „Salonu numer 1 w Polsce”.

Grupa Jaszpol to więcej niż samochody czy usługi serwisowe. To przede wszystkim wiedza, doświadczenie i obsługa na najwyższym poziomie. Tym wartościom ufają nasi Klienci.

 

 

JASZPOL - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Renault i Dacia - Łódź Brukowa

ul. Brukowa 2,
91-341 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Łódź Przybyszewskiego

ul. Przybyszewskiego 176/178,
93-120 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Zgierz

ul. Łódzka 28,
95-100 Zgierz
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Opel - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 07 77 Sprawdź jak dojechać

Peugeot - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 08 88 Sprawdź jak dojechać

DS Automobiles - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 06 66 Sprawdź jak dojechać
mapa
Wyjątek: Błąd konfiguracji modułu: The required option "admodule_id" is missing.