Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Strona główna Oferta flotowa Oferta flotowa

Samochód do firmy - Stwórz flotę samochodów z Jaszpol!

Samochody firmowe powinny maksymalnie odpowiadać potrzebom przedsiębiorstwa. Bez względu na to jaki biznes prowadzisz flota firmy wiele mówi o tym czym się zajmujesz i co się dla Ciebie liczy. Decydując się na wygodne samochody, nie tylko dbasz o swoich pracowników, ale także dajesz świadectwo, że są oni ważni, na zewnątrz. Być może zależy Ci na nowoczesnym wizerunku firmy, dla której liczy się piękno. W tym wypadku design samochodu odgrywa kluczową rolę. Z resztą, każdy kocha świetnie wyglądające auta! A może największą wartością Twojej firmy jest ochrona środowiska? Wtedy flota samochodów elektrycznych zdecydowanie to podkreśli - a także pozwoli Ci obniżyć koszty użytkowania pojazdów, korzystać z buspasów i bezpłatnych miejsc parkingowych oraz szeregu innych zalet!

 

Widzisz więc, że od tego jaki samochód do firmy wybierzesz zależeć będzie naprawdę sporo. Być może zastanawiasz się teraz, który samochód dla firmy będzie najlepszy. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać taki model Renault, Dacia, Peugeot lub Opel, który najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej działalności!

 

Renault, Opel, Peugeot, Dacia dla Firm

Jaszpol to autoryzowany dealer marek będących producentami jednych z najpopularniejszych samochodów firmowych w Polsce. W naszej ofercie znajdują się samochody Renault i Dacia, które ze względu na swoją wysoką niezawodność, niskie koszty eksploatacji i rewelacyjne wykonanie zdobyły serca pracowników wielu polskich firm. Jako czołowy dealer tych marek oraz marki Peugeot i Opel w Łodzi i Zgierzu ułożymy ofertę tak, żeby samochody idealnie odpowiadały na potrzeby firmy, jednocześnie oferując atrakcyjne warunki.

 

Dacia Jaszpol od lat oferuje najwyższej jakości usługi klientom flotowym. Samochody francuskiego producenta są w ostatnich latach jednymi z najpopularniejszych samochodów służbowych w Polsce dzięki świetnemu stosunkowi ceny do jakości, wysokiej niezawodności i niskim kosztom eksploatacji.

 

Renault Jaszpol to czołowy sprzedawca samochodów francuskiego producenta w Łodzi i Zgierzu. Są one cenione zarówno przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych przez wzgląd na świetne wykonanie, przekładające się na niezawodność, a także wygodę, nowoczesny design i niskie koszty eksploatacji. Te cechy sprawiają, że samochody Renault, które oferuje Jaszpol, cieszą się świetną opinią i dużą popularnością.

 

Flota firmy i Leasing dla Firm - Sprawdź ofertę dla biznesu!

 

Jesteś zainteresowany ofertą? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Wypełnij poniższy formularz, aby nasz doradca mógł się z Tobą skontaktować i przedstawić Ci wszystkie szczegóły!

Formularz kontaktowy

JASZPOL - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Renault i Dacia - Łódź Brukowa

ul. Brukowa 2,
91-341 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Łódź Przybyszewskiego

ul. Przybyszewskiego 176/178,
93-120 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Zgierz

ul. Łódzka 28,
95-100 Zgierz
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Opel - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 07 77 Sprawdź jak dojechać

Peugeot - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 08 88 Sprawdź jak dojechać

DS Automobiles - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 06 66 Sprawdź jak dojechać
mapa
Wyjątek: Błąd konfiguracji modułu: The required option "admodule_id" is missing.