Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Strona główna o-nasO nas O nas aktualnosciAktualności Aktualności ASO Jaszpol Podnosi Wartość Twojego Samochodu ASO Jaszpol Podnosi Wartość Twojego Samochodu

ASO Jaszpol Podnosi Wartość Twojego Samochodu

ASO Jaszpol Podnosi Wartość Twojego Samochodu: Odkryj Kluczowe Wnioski z Najnowszego Raportu

Wprowadzenie do Wartości Serwisowania w ASO

W branży motoryzacyjnej pojawił się przełomowy raport "Serwis w ASO – wpływ na cenę samochodu używanego". Dokument, przygotowany przez Związek Dealerów Samochodów we współpracy z AutoDNA, bada wpływ serwisowania pojazdów w Autoryzowanych Stacjach Obsługi na ich wartość rynkową. Raport jest kluczowy dla właścicieli samochodów, którzy chcą maksymalizować wartość swoich pojazdów.

ASO Jaszpol: Adresy i Marki

ASO Jaszpol, znane ze swojej doskonałej obsługi klienta, oferuje usługi dla marek Renault i Dacia w lokalizacjach na ul. Przybyszewskiego 176, Brukowej 2, Łódzkiej 28 w Zgierzu. Dla marek Opel, Peugeot i DS, serwis mieści się na ul. Szparagowej 4 w Łodzi. Jakość serwisu w tych lokalizacjach bezpośrednio wpływa na wzrost wartości serwisowanych tam pojazdów.

Znaczący Wzrost Wartości Samochodów Serwisowanych w ASO

Według raportu, samochody serwisowane w ASO zyskują na wartości średnio o 10% więcej niż te, które są serwisowane poza ASO. Badanie objęło 180 kombinacji popularnych modeli i roczników samochodów, koncentrując się na danych z 30 najczęściej rejestrowanych modeli w Polsce. Wyniki te podkreślają znaczenie wyboru ASO dla wartości odsprzedaży samochodu.

Kryteria Badania i Jego Wiarygodność

W badaniu skupiono się na pojazdach z dokładnie udokumentowaną historią serwisową. Wykluczone zostały samochody z niepewnym pochodzeniem, z ekstremalnymi cenami lub uszkodzeniami. Kluczowym kryterium była historia serwisowa - czy samochód był regularnie serwisowany w ASO czy w niezależnych warsztatach.

Wyróżniające Się Modele i Korzyści z Serwisowania w ASO

Badanie wskazało na szczególnie korzystne wyniki dla samochodów klasy premium i starszych modeli, które były serwisowane w ASO. W niektórych przypadkach, jak np. u starszych modeli, różnica w cenie mogła sięgać nawet 70% w porównaniu do pojazdów serwisowanych poza ASO.

FAQ

Q: Czy serwisowanie samochodu w ASO rzeczywiście zwiększa jego wartość?
A: Tak, według raportu "Serwis w ASO – wpływ na cenę samochodu używanego", samochody serwisowane w ASO, takie jak ASO Jaszpol, mogą być warte średnio o 10% więcej niż te serwisowane poza ASO.

Q: Jakie marki samochodów obejmuje ASO Jaszpol?
A: ASO Jaszpol obsługuje marki takie jak Renault, Dacia, Opel, Peugeot i DS.

Q: Jakie są lokalizacje ASO Jaszpol?
A: Placówki ASO Jaszpol znajdują się w Łodzi na ul. Przybyszewskiego 176, Brukowej 2, Łódzkiej 28 w Zgierzu oraz Szparagowej 4 w Łodzi.

Q: Czy raport dotyczył tylko nowych modeli samochodów?
A: Nie, raport dotyczył zarówno nowych, jak i starszych modeli samochodów, z szczególnym uwzględnieniem samochodów  i starszych roczników.

Na podstawie artykułu: Związek Dealerów Samochodów i AutoDNA przedstawiają raport "Serwis w ASO – wpływ na cenę samochodu używanego".

Inne aktualności
35 Miejsc, Które Warto Zwiedzić W Województwie Łódzkim Wyróżnienie dla naszego pracownika
Pokaż wszystkie aktualności

JASZPOL - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Renault i Dacia - Łódź Brukowa

ul. Brukowa 2,
91-341 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Łódź Przybyszewskiego

ul. Przybyszewskiego 176/178,
93-120 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Zgierz

ul. Łódzka 28,
95-100 Zgierz
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Opel - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 07 77 Sprawdź jak dojechać

Peugeot - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 08 88 Sprawdź jak dojechać

DS Automobiles - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 06 66 Sprawdź jak dojechać
mapa
Wyjątek: Błąd konfiguracji modułu: The required option "admodule_id" is missing.