Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Strona główna o-nasO nas O nas aktualnosciAktualności Aktualności Peugeot w Grupie Jaszpol Peugeot w Grupie Jaszpol

Peugeot w Grupie Jaszpol

Peugeot wjechał do Grupy Jaszpol

Grupa Jaszpol, jedna z największych Grup Dealerskich w Łódzkiem, poszerzyła swoją kompleksową ofertę o kolejną markę – Peugeot. Tym samym w salonach Grupy Jaszpol możemy kupić samochody czterech marek: Renault, Dacia, Opel, Peugeot. Rozmawiamy z KRZYSZTOFEM JAROSZEWICZEM, Prezesem Grupy Jaszpol.

Tylko pogratulować kolejnej marki w portfolio. Jak rozumiem, to następny z kroków w starannie i konsekwentnie realizowanej strategii Grupy Jaszpol?

Dołączenie do naszej oferty marki Peugeot, to kolejny etap ekspansji Grupy Jaszpol na łódzkim rynku motoryzacyjnym. Od ponad trzydziestu lat, wraz z całym zespołem, realizuję starannie wyznaczoną wizję budowy silnej, nowoczesnej grupy dealerskiej. Mamy jasno wyznaczone cele i konsekwentnie je realizujemy oferując naszych klientom coraz szerszą gamę usług. I w tym zakresie nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. W naszych działaniach nie ma żadnej przypadkowości, od lat bacznie obserwuję rynek motoryzacyjny i nie podejmuję decyzji z dnia na dzień.

Przy każdym z salonów działają autoryzowane serwisy samochodowe, które cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Pana zdaniem, skąd takie dobre oceny?

Dziś Grupa Jaszpol może pochwalić się już czterema salonami samochodowymi: trzema w Łodzi i jednym w Zgierzu. To salony marek: Renault, Dacia, Peugeot i Opel, przy których działają autoryzowane serwisy samochodowe. W tych niełatwych czasach, naznaczonych przez pandemię, wojnę na Ukrainie i związanych z tym zawirowaniach, również w branży motoryzacyjnej, nieprzerwanie świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Jako jedni z pierwszych w branży motoryzacyjnej w Polsce wprowadziliśmy system kontaktu z klientami poprzez zespół doradców. Chcąc umówić się do serwisu, wystarczy zadzwonić pod numer 42 612 12 22, aby natychmiast otrzymać propozycję wizyty w dogodnym dla siebie terminie i lokalizacji.

Co buduje sukces blisko 200-osobowej firmy Jaszpol, która od wielu lat może pochwalić się licznymi nagrodami? Możemy wspomnieć o tych ostatnich?

Nasz sukces jest rezultatem konsekwentnego realizowania naszych celów. Cieszę się i jestem dumny z każdego wyróżnienia. Warto wspomnieć na przykład ostatnie, ważne osiągnięcie. W Wielkim Teście Salonów organizowanym przez Auto Świat salony Grupy Jaszpol mieszczące się w Łodzi przy ul. Brukowej 2 i Przybyszewskiego 176/178 uzyskały maksymalną ocenę 100 procent, zyskując tytuł najlepszych salonów samochodowych w Polsce.

Na najwyższym poziomie świadczą też swoje usługi dwa nowe salony samochodowe w Łodzi przy ulicy Szparagowej 4, w których możemy kupić auta marki Opel i, od czerwca tego roku, Peugeot. Dlaczego właśnie ta marka pojawiła się w ofercie Grupy Jaszpol?

To marka o międzynarodowym zasięgu, produkującą pełną gamę samochodów wyższej klasy. Łączy najwyższe standardy z atrakcyjnym wyglądem i emocjami. Działa w ponad 160 krajach i posiada sieć 10 tysięcy punktów sprzedaży. W 2020 roku marka sprzedała prawie 1 200 000 samochodów na całym świecie. I z roku na rok zwiększa swój udział w rynku światowym i w Polsce. A my stawiamy tylko na dobre i pewne marki.

Co czeka na klienta w nowym salonie przy ulicy Szparagowej 4?

Tak, jak w każdej marce, przedstawiamy pełną gamę samochodów osobowych i dostawczych. I w tym salonie, tak jak w każdym z naszych pozostałych salonów, można się umówić na jazdę testową, kupić auto na raty lub w leasingu, a także wykupić pakiet ubezpieczeniowy. Obok salonu działa też serwis, który zapewnia przeglądy okresowe, badania techniczne, wymianę oraz przechowywanie opon i kół, naprawy powypadkowe oraz pełen zakres usług blacharsko-lakierniczych.

Panie Prezesie, skąd tak dobre oceny wśród klientów serwisu przy ul. Szparagowej 4 ?

Każdy klient Jaszpola może być pewny, że zostawia swój samochód w najlepszych rękach, świadczą o tym liczne wyróżnienia i certyfikaty, jakie zdobyliśmy przez ponad trzydzieści lat działalności w motoryzacji. Nasze autoryzowane serwisy mają dostęp do aktualnej dokumentacji technicznej, najnowszego oprogramowania i systemów diagnostycznych. Dzięki temu stawiamy właściwe diagnozy, które pozwalają na obniżenie kosztów naprawy. Spełniamy wysokie standardy narzucane przez wszystkich producentów naszych marek.

Rozmawiała Beata Sakowska
Zdjęcia Justyna Tomczak, Paweł Keler

Inne aktualności
Wyróżnienie dla naszego pracownika Serwis na Szparagowej 4 czynny dłużej
Pokaż wszystkie aktualności

JASZPOL - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Renault i Dacia - Łódź Brukowa

ul. Brukowa 2,
91-341 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Łódź Przybyszewskiego

ul. Przybyszewskiego 176/178,
93-120 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Zgierz

ul. Łódzka 28,
95-100 Zgierz
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Opel - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 07 77 Sprawdź jak dojechać

Peugeot - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 08 88 Sprawdź jak dojechać

DS Automobiles - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 06 66 Sprawdź jak dojechać
mapa
Wyjątek: Błąd konfiguracji modułu: The required option "admodule_id" is missing.