Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Strona główna O nas Aktualności Nowe Renault Megane E-Tech

Nowe Renault Megane E-Tech

Nowy Renault Megane E-Tech w 100 % elektryczny o nowoczesnym ponadczasowym designie i wyjątkowym wnętrzu. 

Megane E-Tech elektryczny zdobył tytuł Stylowego Samochodu Roku Wirtualnej Polski 2022, wyprzedzając konkurentów w kategorii, do której zgłoszono najwięcej modeli. Zachwycił członków jury konsekwencją stylistyki, a Renault docenione zostało za spełnianie obietnic.

Nowy Megane E-Tech to prawdziwa skarbnica innowacyjnych rozwiązań. Renault wprowadziło zupełnie nowy system multimedialny OpenR Link z łatwym dostępem do aplikacji i usług Google. Samochód zapewnia użytkownikom taką samą łączność ze światem jak smartfon lub tablet. 

Innowacyjny system multimedialny OpenR Link dostępny w Nowym Megane E-Tech elektrycznym zapewnia intuicyjną, płynną obsługę i połączenie z Internetem. Został oparty na systemie operacyjnym Android Automotive – przeznaczonej dla samochodów wersji systemu Android, który obsługuje ponad 75% smartfonów na świecie*. Jest to opracowane przez Google otwarte, stale rozwijane i aktualizowane oprogramowanie.

 

Najlepsze aplikacje Google

 

Użytkownicy Nowego Megane E-Tech elektrycznego mogą korzystać z przystępnych aplikacji i usług Google. Jest to jeszcze łatwiejsze dzięki ekranowi OpenR obejmującemu zespół zegarów i wskaźników oraz centralny ekran multimedialny.

Gama najnowszych usług i aplikacji Google oparta jest na trzech filarach. Pierwszym z nich są Mapy Google do nawigacji, zawierające informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, POI (punkty użyteczności) czy restauracje. Aplikacją można sterować głosowo, a mapy są zawsze aktualne. Zawiera ona również przeznaczoną do samochodów elektrycznych funkcję planera podroży Electric Trip Planner, czyli system planowania i optymalizacji długich tras, zintegrowany z lokalizacją terminali ładowania. Jeżeli użytkownik wprowadzi miejsce docelowe, dla którego poziom naładowania akumulatora jest niewystarczający, system automatycznie zasugeruje wybór dostępnych i kompatybilnych stacji ładowania na trasie. W czasie jazdy planer podróży automatycznie aktualizuje informacje na podstawie danych pojazdu, a także ostrzega użytkownika o konieczności zmiany wybranej trasy, na przykład w przypadku awarii jednego z terminali ładowania.

 

Kolejny filar to Google Assistant** - funkcja wirtualnego pomocnika oraz głosowego sterowania funkcjami system multimedialnego i niektórymi funkcjami pojazdu (np. klimatyzacją). System można włączyć za pomocą komendy głosowej „Hej Google” lub dzięki dedykowanemu przyciskowi na kierownicy, widżetowi czy ikonce na ekranie nawigacji. Asystent Google jest w stanie zasugerować cel podróży na bazie analizy codziennych przyzwyczajeń użytkownika, a także zaproponować odtworzenie dopasowanych utworów muzycznych.

 

Ostatnim filarem jest Google Play z katalogiem kilkudziesięciu aplikacji przydatnych w samochodzie: muzyka, media, podcasty itd.

 

Umów się na jazdę próbną

Inne aktualności
W dniu 12.11.2022 nasze salony i serwisy będą nieczynne. Peugeot w Grupie Jaszpol
Pokaż wszystkie aktualności

JASZPOL - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Renault i Dacia - Łódź Brukowa

ul. Brukowa 2,
91-341 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Łódź Przybyszewskiego

ul. Przybyszewskiego 176/178,
93-120 Łódź
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Renault i Dacia - Zgierz

ul. Łódzka 28,
95-100 Zgierz
42 612 12 22 Sprawdź jak dojechać

Opel - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 07 77 Sprawdź jak dojechać

Peugeot - Łódź

ul. Szparagowa 4,
91-211 Łódź
42 207 08 88 Sprawdź jak dojechać